O společnosti Ta Meri

Ta Meri Group je česká společnost, která prostřednictvím fondu r2p invest SICAV řídí projekty v zemích s rychle rostoucí životní úrovní a přísunem zahraničního kapitálu. V těchto zemích prostřednictvím místních společností nabízíme službu financování vozidel – těch luxusních pro jednotlivce i těch běžných pro korporátní klientelu.

Celý byznys je postavený na týmu zkušených lidí s více jak 20letou zkušeností s poskytováním finančních produktů jako je financování vozidel, technologií a dalších komodit na českém i zahraničním trhu.

 

Společnost Ta Meri Group je součástí holdingu Snapcore, a.s., která je mimo jiné zřizovatelem fondu kvalifikovaných investorů r2p invest SICAV. Díky němu získává společnost palivo pro své zahraniční operace. Chcete nás podpořit? Sjednejte si s námi schůzku.

Klíčoví lidé

Viktor Dokučajev

CEO

Viktor je výkonným ředitelem společnosti Ta Meri Group. Za více jak dvacet let vybudoval rodák z Českých Budějovic finanční skupinu MBA Consult s miliardovým ročním obratem, která působí ve 12 zemích Evropy a Asie. Viktor neustále vyhledává nové obchodní a finanční příležitosti.

Radek Sedláček

CFO

Již během studií Vysoké školy ekonomické v Praze pracoval na ministerstvu financí, poté započal svou finanční kariéru v soukromém sektoru. Pracoval pro Unicredit Bank, působil jako finanční kontrolor v německé skupině Sto a 6 let pracoval jako finanční ředitel společnosti M.B.A. Finance a stal se zástupcem finančního ředitele společnosti MBA Consult, přední mezinárodní skupiny finančních společností. Mluví česky, anglicky, polsky a rusky.

Petr Žáček

Petr buduje a udržuje dlouhodobé obchodní vztahy s partnery a investory. Díky mnoha letům zkušeností v oblasti obchodu má výborné znalosti trhů, na kterých skupina aktivně působí. Je zkrátka ryzí obchodník s jasně danými cíli. Má rád jednoduchost a věci řeší selským rozumem.

Roman Vavroň

Vystudovaný ekonom s více než čtrnácti lety ve skupině Volkswagen Financial Services AG na různých pozicích, zejména v oblasti obchodu a marketingu. Má detailní přehled o fungování retailového, wholesalového financování a inkluzi dodatečných procesů. Mluví plynně česky, slovensky, anglicky a rusky. Roman Vavroň je jedním ze zakladatelů společnosti Ta Meri Group a.s. a v současné době řídící společnosti Ta Meri Finance Pvt. Ltd. A Rovi Rent a Car Pvt. Ltd. V Kyperské republice.