O společnosti Ta Meri

Skupina TA MERI Group se zabývá poskytováním finančních produktů na trzích v Evropě a Asii, které vykazují velký obchodní potenciál nebo vysokou dynamiku růstu.

V daných zemích nabízíme finanční produkty z portfolia spotřebitelských úvěrů a leasingu. Tyto služby zprostředkovává koncovým zákazníkům B2C sektoru i korporátním klientům.

Management TA MERI Group vede celou finanční skupinu k trvalému hospodářskému růstu. Těžíme při tom z více než 20 let zkušeností na mezinárodních trzích a znalostí finančních produktů. Díky tomu se těšíme důvěře našich investorů a akcionářů. Ti naším prostřednictvím mají příležitost získat nadstandardní výnosy ze svých investic.

Klíčoví lidé

Roman Vavroň

CEO

Vystudovaný ekonom s více než dvaceti lety ve skupině Volkswagen Financial Services AG na různých pozicích, zejména v oblasti obchodu a marketingu. Má detailní přehled o fungování retailového, wholesalového financování a inkluzi dodatečných procesů. Mluví plynně česky, slovensky, anglicky a rusky.

Radek Sedláček

CFO

Již během studií Vysoké školy ekonomické v Praze pracoval na ministerstvu financí, poté započal svou finanční kariéru v soukromém sektoru. Pracoval pro Unicredit Bank, působil jako finanční kontrolor v německé skupině Sto a 6 let pracoval jako finanční ředitel společnosti M.B.A. Finance a stal se zástupcem finančního ředitele společnosti MBA Consult, přední mezinárodní skupiny finančních společností. Mluví česky, anglicky, polsky a rusky.

Viktor Dokučajev

Viktor je partnerem ve společnosti Ta Meri Group. Za dvacet let praxe vybudoval finanční skupinu MBA Consult s miliardovým ročním obratem, působící ve 12 zemích Evropy a Asie. Neustále vyhledává nové obchodní a finanční příležitosti.

Petr Žáček

Petr buduje a udržuje dlouhodobé obchodní vztahy s partnery a investory. Díky mnoha letům zkušeností v oblasti obchodu má výborné znalosti trhů, na kterých skupina aktivně působí. Je zkrátka ryzí obchodník s jasně danými cíli. Má rád jednoduchost a věci řeší selským rozumem.